Loading...

Web Yazılım

Hızlı ve güvenli web yazılım
Anasayfa / Web Yazılım

Hızlı

Kolay Kullanım

Mobil Uyumlu

Güvenli


Gelişmiş teknolojik alt yapı ile internet ortamında veri ulaşımı ve veri güvenliğini hızlı ve kesintisiz bir şekilde yapabilmek birçok firma için çok önemli bir noktadır. Web yazılım sürecinde sizlerin tüm ihtiyaçlarınıza uygun teknolojiler ile yazılım alt yapısı hazırlıyoruz. Yaptığımız tüm web siteleri için özel yazılımlar kullanarak ihtiyaçlarınıza tam anlamıyla cevap veren bir alt yapı oluşturuyoruz.

Web Tasarım süreci ile birlikte başlayan web yazılım sürecinde hız ve güvenlik kavramlarına önem veriyoruz. Özel web yazılımı sayesinde istediğiniz tüm modülleri geliştirebiliyoruz.

Web yazılım süreci web tasarım sürecinden bağımsız olarak sizlerin tüm ihtiyaçlarınızı web tabanlı yazılımlar ile çözebilir. Firmanızın iç işleri için gereken iş takip sistemi, müşteri yönetim sistemi (CRM) , stok yönetimi gibi web yazılımları hazırlayabiliriz.


HIZLI ALT YAPI

Hazırladığımız web yazılımlarının dinamik ve hızlı çalışmasını sağlıyoruz. İşlerinizi kolaylaştırmak için kullanacağınız web tabanlı yazılımların doğru kodlanmasını sağlayarak hızlı çalışmasını sağlayarak zaman kaybı yaşamanızı engelliyoruz.


KULLANIM KOLAYLIĞI

İhtiyacınıza yönelik hazırladığımız web tabanlı yazılımların karmaşık yapılardan uzak olmasını ve kolay kullanabilmenizi sağlıyoruz. Hazır yazılım paketlerinde bulunan karmaşık yapı ve size uygun olmayan kullanmadığınız birçok menüden kurtularak tamamen ihtiyacınıza yönelik menüler ve ekranlar ile kullanım kolaylığı sunuyoruz.


GÜVENLİK

Web tabanlı yazılımlarda veri akışının güvenliği oldukça önemli bir konudur. Verilerinizin daha güvenli bir hale gelmesi için yazılım açıklarını bulan yardımcı programlar ile test ederek veri güvenliği sağlıyoruz.