Loading...

Web Tasarım

Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri
Anasayfa / Web Tasarım

Özgün Tasarım

Dinamik

Mobil Uyumlu

Seo Uyumlu


Gelişen teknoloji ve ihtiyaçlara kolay cevap vermenizi sağlayan, firmanızın arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlayarak kullanıcıya hızlı ulaşmanızı sağlayan, teknolojinin gerekliliklerini yerine getirerek kaliteli alt yapı ve görsel tasarım ile hedef kitlenizin aklında kolay yer edinebileceğiniz bireysel ve kurumsal web tasarım hizmeti vermekteyiz.

Yaptığımız her web sitesi için özel yönetim paneli hazırlayarak kullanımı zor panel yapısından uzak durarak sizlerin web sitelerinizi dinamik olarak güncelleyebilmenizi sağlamaktayız.

CMS panel aracılığı ile 7/24 online her platformdan web sitelerinizi güncelleyebilirsiniz. Müşteri potansiyelinizi arttırmak, reklam maliyetlerinizi azaltmak ve kurumsal yapıya geçmek için ihtiyacınız olan sakarya web tasarım sürecinde sizlere hizmet vermekteyiz.


YÖNETİM PANELİ

Geliştirdiğimiz tüm web sitelerinde sadece o web sitesine özel yönetim paneli hazırlamaktayız. Yönetim paneli sayesinde web sitenizin güncel kalmasını sağlayabilirsiniz. Size özel hazırlanmış yönetim paneli sayesinde hazır sistemlerin karmaşık yapısından uzak, kullanımı kolay ve amaca yöneliktir.


MOBİL UYUMLU WEB TASARIM

Web tasarım sürecinde ki en önemli konulardan biridir. Hızla artan mobil kullanıcı sayısı internetteki trafiğinizin %35’ini oluşturmaktadır. Mobil cihazların kullanımı ve internet erişiminin maksimum seviyede olduğu bu dönemde web sitenizin mobil cihazlarla uyumlu olması kullanıcı deneyimi açısından oldukça önemlidir. Üstelik mobil uyumlu web siteler arama motoru dostu kabul edilir ve arama motorlarında ki sıralamanızı da etkilemektedir.


SEO UYUMLU WEB TASARIM

Tüm web siteleri için SEO kavramı çok önemli bir konudur. SEO kavramı kendi alt maddeleriyle birlikte çok geniş bir kavramdır ve kuralları vardır. Bu kurallardan bir tanesi de site içi SEO’dur. Site içi SEO web sitenizin hiyerarşik yapısını, temiz kodlama, sayfa açılış hızı, meta etiketleri gibi birçok maddeyi içerisinde barındırmaktadır. Geliştirdiğimiz tüm web sitelerinin SEO uyumlu olmasına dikkat ediyoruz. SEO uyumlu web tasarım ile SEO çalışmalarının kolaylıkla yapılabilmesini ve arama motorlarında sıralamada olmanızı sağlayacaktır.


ÖZGÜN YAZILIM

Web tasarım sürecinde sahip olacağınız web sitenizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılaması gerekir. Biz tamamen sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda web siteleri hazırlayarak daha sonra geliştirilebilecek alt yapı ile kullanıma sunuyoruz. Böylelikle web tasarım süreci tamamlandıktan sonra bile ilerde yeni doğacak ihtiyaçlarınız için web sitenize modüller geliştirebiliyoruz.