Loading...

Hosting

Hızlı ve kesintisiz kurumsal hosting
Anasayfa / Hosting

Kesintisiz

Hızlı

Güvenli

Destek


Kurumsal web hosting hizmeti domain adresimizi barındırmak için kullanılır. Domain adresinin belirlenmesinden sonra ki süreçte web sitesini çalıştırmak için bir sunucuya ihtiyaç vardır. Kurumsal web hosting içerisinde web sitesi, web yazılımları, özel projeler, mail adresleri ve interaktif uygulamaları barındırmak için özel olarak tahsis edilmiş alanlardır. Günün her saati çalışması gereken kesintiye uğramaması gereken bir hizmet kalemidir.


KESİNTİSİZ HİZMET

Sunucularımız 7 gün 24 saat boyunca kontrol altında özel bir alanda sistem mühendisleri tarafında prtg monitoring uygulamaları ile izlenmektedir. Herhangi bir hata durumunda anlık müdahale yapılmaktadır.


MUHTEŞEM HIZ

Türkiyedeki en hızlı alt yapıyı kullanıyoruz. Sunucularımızın internet hızı 400 Megabit ile çalışmaktadır. Bu da kullanıcıların sitenizi ve hizmetlerinizi çok daha hızlı erişmesini sağlamaktadır. Sunucunuz ne kadar hızlı ile siteniz ve diğer hizmetlerinizde o kadar hızlı çalışır. Bu yüzden bu çok önemlidir ve unutmayın hiçbir şey kaybolan zamanınız kadar değerli değildir.