Loading...

Adwords

Google adwords reklam planlaması
Anasayfa / Adwords

Hedefleme

Planlama

Analytics

Dönüşüm Takibi


YATIRIMLARINIZIN KARŞILIĞINI ALIN

Günümüzde internet dünyasının giderek büyümesi ve gelişmesi ile birlikte internet üzerinden müşterilerinize ulaşmak ürün veya hizmet satmak daha pratik bir hale gelmiştir. Firmanız eğer ki Arama motorların da yer almıyorsa üst sıralarda tutunabilmesi alacağınız profesyonel destekle birlikte kolay ve zahmetsiz olacaktır. Google Adwords, Google arama motorunda yer alan sitelerin tıklama başına maliyet belirleyerek arama yapılan kelimelerde sitenizi Google üst sıralarında gösterime alan bir araçtır. Google adwords ile reklam verebilmek için sektörünüze ait anahtar kelimeleri belirlemeli doğru hedef kitleyi bulmak için doğru reklam çalışması yapılmalı. Kullanıcı reklamınızı gördüğünde herhangi bir ücret ödemezsiniz kullanıcı reklamınıza tıklama işlemini gerçekleştirirse reklam bütçesinden tıklama ücreti düşülür. Ödemenizi yalnızca tıklama başına gerçekleştirirsiniz.


BENDE BURADAYIM DEMEK

Hedef kitleniz ve müşterileriniz internet üzerinden sizin gibi firmalara ulaşmaya çalışıyor. Arama motorlarında yer almak için SEO işlemleri uygulayabilirsiniz. Bir diğer model ise daha planlı, daha hızlı ve daha doğru hedef kitleyi bulmak için Google Adwords kullanarak bende buradayım diyebilirsiniz.


YENİ YOLLAR

Dijital dünyada ki önlenemez büyüme şüphesiz ki pazarlama modellerini de etkilemiş bulunmaktadır. Google Adwords ile alışılagelmiş geleneksel pazarlama yöntemlerinin yanı sıra doğru hedef kitleye ulaşabilirsiniz. Google Adwords diğer pazarlama ve satış modellerine göre daha az maliyetli ve daha etkili olabilmektedir. Saha operasyonu gerektiren birçok firma Google Adwords’ün nimetlerinden faydalanmaktadır. Üstelik daha az işçilik, daha az maliyet, daha az operasyon ile daha fazla satış elde edebilirsiniz.

GOOGLE ADWORDS PLANLAMA

Google Adwords planlama ile işiniz ve sektörünüz ile ilgili daha akıllıca yatırımlar yapabilirsiniz. Arama motorlarında reklam yayınlayarak işinize yatırım yapabilir, doğru bir planlama ile birlikte daha etkili ve kazançlı olabilirsiniz. Google Adwords Planlama ile birlikte Google üzerinde arama yapan kullanıcıların yani hedef kitlenizin bölgesini seçebilir, reklamlarınızın hangi saatler aralığında görüntülenmesini istediğinizi planlayabilir ve hangi anahtar kelimelerde arama yapan kullanıcılara gösterilmesi gerektiğini planlayabilirsiniz.